WYNAJEM SPRZĘTU OGRODNICZEGO

Jeżeli potrzebujesz wyciąć drzewo bądź krzewy na swojej działce, wykosić trawę, obciąć żywopłot, lub też planujesz sadzenie drzew i krzewów nie musisz już kupować drogiego sprzętu ogrodniczego który później będzie tylko meblem zajmującym miejsce w garażu bądź piwnicy. Skorzystaj z naszej oferty i wynajmij narzędzia renomowanych producentów kiedy faktycznie będziesz ich potrzebował.

KOSA SPALINOWA

Kosa spalinowa Hecht wyposażona jest w mocny 2- suwowy silnik o pojemności 51 cm3 i dużej mocy 2,4 KM. Idealna do przycinania trawy przy obrzeżach, wokół drzew i krzewów, przy murach lub ogrodzeniach. Wyposażona w automatyczne ssanie oraz szelki ułatwiające koszenie. Możliwość zamontowania głowicy z żyłką lub noża tnącego. Przeznaczona do cięcia trawy wszędzie tam, gdzie tradycyjna kosiarka nie może dotrzeć lub trawa jest za wysoka. Możliwość zamontowania głowicy z żyłką lub noża tnącego. Waga 8,9 kg.

Cena najmu 40 PLN /dobę

kosa-spalinowa-Hecht

KOSA SPALINOWA

Kosa spalinowa STIHL o pojemności 41,6 cm3 i mocy 2,7 KM. Wydajna i ergonomiczna, wyposażona w oszczędny silnik w technologii STIHL 2-MIX. Wyposażona w automatyczne ssanie oraz szelki ułatwiające koszenie. Możliwość zamontowania głowicy z żyłką lub noża tnącego. Do wymagających prac na większych powierzchniach. Idealne narzędzie pracy dla sadowników. Waga 7,5 kg.

Cena najmu 40 PLN /dobę

kosa-spalinowa-STIHL

KOSIARKA SPALINOWA

Kosiarka Husqvarna LC 356V z napędem o pojemności 160 cm3 i mocy 3,8 KM. Solidna i bardzo wydajna kosiarka z koszem, doskonała do większych ogrodów. 4 stopnie regulacji wysokości koszenia. Szerokość koszenia 56 cm. Zbudowana na trwałym podwoziu ze spawanej stali, wyposażona innowacyjny system AutoWalk2 ™ oraz mocny i łatwy w uruchamianiu silnik OHC-silnik. Waga 38 kg.

Cena najmu 50 PLN /dobę

kosiarka-spalinowa-HUSQVARNA

WIERTNICA GLEBOWA

Wiertnica glebowa spalinowa Hecht wyposażona jest w 2- suwowy silniki o mocy 2,4 KM przy wadze 13 kg. Przeznaczona jest do wiercenia w gruntach przeznaczonych do palowania, zalesiania, sadzenia drzew , lodu itp. Głębokość wiercenia wynosi aż 73 cm. Opcje wierteł o średnicy: 100 mm, 150 mm, 200 mm.

Cena najmu 40 PLN / dobę

wiertnica-glebowa-Hecht

SEKATOR DO ŻYWOPŁOTU

Sekator do żywopłotu Hecht z silnikiem spalinowym pozwala na wygodną pracę bez konieczności użycia kabla zasilającego. Wyposażony jest w 2-suwowy silnik o pojemności 22,2 cm3 oraz mocy 1,0 HP. Efektywne i dokładne cięcie gałęzi o max. średnicy 28 mm możliwe jest dzięki listwie tnącej której łączna długość wynosi 75 cm. Dodatkowym atutem jest obracany o 180° uchwyt który zapewnia maksymalny komfort pracy. Waga urządzenia wynosi 5,4 kg.

Posiadamy w swej ofercie także sekatory do żywopłotu z napędem elektrycznym.

Cena najmu 30 PLN / dobę

sekator-do-zywoplotu-Hecht

PILARKA ŁAŃCUCHOWA

Pilarka łańcuchowa spalinowa SHINDAIVA 352s to oryginalny japoński produkt ceniony przez prawdziwych drwali. Ta lekka, wytrzymała i pełna mocy (1.9KM) pilarka jest modelem najbardziej uniwersalnym w zastosowaniu. Pilarka została wyposażona w system łatwego rozruchu Soft Start i bezwładnościowy wyłącznik łańcucha tnącego.

Cena najmu 45 PLN / dobę

pilarka-lancuchowa-Shindaiva

NOŻYCE DO GAŁĘZI I KRZEWÓW

Nożyce do gałęzi i krzewów GARDENA idealnie nadają się do lekkiego i wygodnego cięcia nawet gęstych krzewów i drzew. Dzięki całkowicie schowanej wewnątrz trzonka lince zwalniania ostrzy narzędzie nie zaplątuje się w gałęzie. Bardzo lekka, wąska głowica tnąca pozwala na wygodne i ukierunkowane cięcie. Indywidualnie ustawiany kąt cięcia z ziemi (200°) umożliwia precyzyjne cięcie. Specjalnie ukształtowanie ostrzy zapewnia utrzymanie gałęzi w obszarze pracy nożyc. Wewnętrzna przekładnia rolkowa gwarantuje większą moc cięcia, zmniejszając jednocześnie potrzebną siłę, dzięki czemu mocne cięcie jest wyjątkowo łatwe. Dzięki uchwytowi z antypoślizgowymi stoperami oraz dodatkowemu uchwytowi w kształcie litery T użytkownik może uzyskać zasięg roboczy ok. 3,5 m. Bardzo lekki i mocny aluminiowy trzonek gwarantuje stabilność przy niewielkiej wadze, co zapewnia łatwą i precyzyjną obsługę nożyc. Praktyczny zamek blokady umożliwia bezpieczny transport i przechowywanie narzędzia po zakończeniu pracy. Łączna długość 160 cm. Maksymalna grubość gałęzi wynosi 32 mm.

Cena najmu 25 PLN / dobę

nozyce-do-galezi-i-krzewow-gardena

Jeżeli nie znalazłeś interesującego Cię sprzętu ogrodniczego na naszej stronie zadzwoń do nas! Sprowadzimy go i udostępnimy naszym Klientom.