WYNAJEM ODKURZACZY I MASZYN DO MYCIA POSADZEK

Wysokiej jakości sprzęt do mycia jak i zamiatania powierzchni jaki używamy pozwoli w pełni zaspokoić Państwa oczekiwania.

ODKURZACZE PRZEMYSŁOWE KARCHER

Odkurzacz przemysłowy KARCHER Puzzi o wydajności 18 m2/h dogłębnie czyści runo wykładziny usuwając nieprzyjemny zapach i przywracając jej świeży wygląd. W zależności od stopnia zabrudzenia powierzchni może pracować w jednym lub w dwu przejściach roboczych. Pozostawia jedynie niewielką wilgoć resztkową, dzięki czemu powierzchnię można użytkować w krótkim czasie po przeprowadzeniu prac czyszczących.

Doskonale sprawdza się w hotelach, ośrodkach SPA, dużych gospodarstwach agroturystycznych, firmach zajmujących się przewozem osób oraz w firmach sprzątających.

Na obudowie odkurzacza znajduje się obrazkowa instrukcja, która w przystępny sposób przybliża obsługę urządzenia. Duży, wygodny włącznik został przystosowany do obsługi stopą, dzięki czemu operator nie musi się schylać. Zbiornik na wodę brudną można łatwo wyjąć w celu opróżnienia, a jego przeźroczysta pokrywa pozwala na kontrolowanie poziomu wody. Dzięki bogatemu wyposażeniu urządzenie Odkurzacz można stosować zarówno do czyszczenia wykładzin dywanowych jak i tapicerki samochodowej, meblowej oraz podłóg twardych. Trwałe szybkozłącze ułatwia szybkie łączenie węża z dyszą.

odkurzacz-pioracy-karcher

ZAMIATARKI NILFISK SW 850

Nasze zamiatarki spalinowe Nilfisk SW 850 wykorzystujemy do sprzątania parkingów, zamiatania podjazdów do biur, odkrytych miejsc pracy.

Nilfisk SW 850 to zamiatarka o większych rozmiarach, prowadzona przez operatora, z wyższą wydajnością i ładownością. Zamiatarka Nilfisk SW 850 zamiata aż do 3700 m² na godzinę, a duży, 50-litrowy zbiornik wypełnia cię całkowicie, co zmniejsza częstotliwość opróżniania. Wymiana lub regulacja szczotki głównej i bocznej oraz filtra odbywa się bez użycia narzędzi. Fartuch osłonowy umożliwia zbieranie dużych śmieci bez potrzeby zatrzymywania się i podnoszenia ręcznego.

maszyna-do-czyszczenia-SW850

Do mycia krytych powierzchni magazynowych, produkcyjnych w zależności od częstotliwości mycia jak i wielkości powierzchni wykorzystujemy maszyny myjące:

MASZYNA MYJĄCA NILFISK CA 531

Nilfisk CA 531 elektryczna prowadzona przez operatora charakteryzująca się bardzo cichą pracą co pozwala na swobodne użytkowanie w miejscach szczególnie wrażliwych na hałas np. szpitale, hotele itp. Podłoga jest myta i suszona podczas pojedynczego przejazdu co znacznie skraca czas czyszczenia.

Ze względu na swoje małe wymiary oraz dużą zwrotność maszyna pozwala na czyszczenie w trudno dostępnych miejscach.

maszyna-do-czyszczenia-CA_531

MASZYNA MYJĄCA NILFISK BR 1100/1300 S

Nilfisk BR 1100 / 1300 s automat szorująco zbierający z miejscem dla operatora, posiadający najwięcej opcji mycia i szorowania ze wszystkich maszyn w tej klasie na rynku. Szerokość korytarza roboczego to od 1000 do 1300 mm.

Model ten wyposażony jest w funkcję ECO co pozwala znacznie ograniczyć ilość zużytej wody oraz detergentu. Maksymalna prędkość pracy to 9km/godzinę. Zbiornik na roztwór o pojemności 265 litrów pozwala na optymalne wykorzystanie maszyny i czasu jej pracy.

maszyna-do-czyszczenia-Nilfisk_1300

Oferujemy Państwu zarówno nasze usługi wykonywane za pomocą ww. maszyn jak i sam najem maszyn łącznie z szkoleniem Państwa personelu który ma wykonywać czyszczenie.
Z pewnością wielokrotnie zastanawialiście się nad obniżeniem kosztów utrzymania czystości na zajmowanych obiektach, najem maszyny i wykorzystanie własnego personelu np z utrzymania ruchu lub ochorny do jej obsługi z pewnością jest rozwiązaniem które Was zainteresuje.

Ponadto wykonujemy usługi:

  • usuwania linii z posadzek magazynowych,
  • mycia i czyszczenia pojemników logistycznych;
  • sprzątanie regałów wysokiego składu;
  • mycie ścian, lamp, bram;
  • mycie koszy, tablic informacyjnych oraz sprzętu ppoż.