Opakowania VCI stanowią ochronę dla elementów oraz materiałów metalowych i elektronicznych narażonych na korozję lub zawilgocenie w trakcie procesu magazynowania, przygotowania do produkcji oraz transportu droga morską i lądową.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo serie materiałów opakowaniowych zawierających lotne inhibitory korozji.

Kategorie produktów:

 1. Folie antykorozyjne
  • folia płaska z lotnymi inhibitorami korozji w arkuszach lub na rolce;
  • rękawy i półrękawy z folii antykorozyjnej rozcięte z jednej strony o różnych wymiarach;
  • torebki i worki z folii antykorozyjnej ściśle dopasowane do wyrobu Klienta;
  • torebki strunowe które umożliwiają wielokrotne zamykanie i otwieranie;
  • antykorozyjne folia bąbelkowa, która jednocześnie chroni przed rdzą jak i amortyzuje detal który w trakcie transportu narażony jest na uszkodzenia;
  • folia stretch do owijania detali metoda ręczną jak i do automatów.
  • Papiery antykorozyjne
 2. Papier antykorozyjny z lotnymi inhibitorami korozji w całej strukturze papieru na rolce;
  • papier formatki czyli wysokiej jakości techniczny papier który ze względu na obustronne działanie antykorozyjne zapewnia ochronę detalu bez względu na jego położenie;
  • papier powlekany warstwą ochronną polietylenu który gwarantuje jednocześnie zabezpieczenie antykorozyjne jak i dodatkową ochronę mechaniczną.
 3. Środki antykorozyjne oraz odrdzewiacze mające na celu zarówno zabezpieczyć detal przed korozją jak i oczyścić detal skorodowany. Środki antykorozyjne zawarte w naszej ofercie występują w postaci płynu jak i smaru oraz wygodnego do użycia sprayu.
 4. Emitery VCI i pochłaniacze wilgoci

Torebki wydzielające lotne inhibitory VCI oraz emitery, zapewniają ochronę przed korozją wewnątrz zamkniętych metalowych przestrzeni takich jak obudowy urządzeń elektrycznych i elektronicznych.

Często wykorzystywane są także w logistyce przy ochronie antykorozyjnej metalowych produktów w trakcie magazynowania jak i transportu.

Folia LDPE często wykorzystywana jest w przemyśle motoryzacyjnym do zabezpieczania detali przed zabrudzeniem w trakcie składowania i transportu.

Z przyjemnością zaprojektujemy dla Państwa worki foliowe lub płaty folii o odpowiedniej grubości i wymiarach w celu odpowiedniego zabezpieczenia Państwa produktu.

antykorozja4
antykorozja1
antykorozja2
antykorozja5